20.10.1980
53421112
elo@tantsuagentuur.ee

Teenistuskäik

Töökohad ja ametid
01.09.2016–...   
Tallinna Ülikool, Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut, eesti tantsu lektor (1,00)
01.09.2002–31.05.2015   
Eesti Tantsuagentuur, Kunstiline juht, tantsuõpetaja (1,00)
 
 
Haridustee
1998–2002   
Tallinna Ülikool, koreograafia
 
 
Teadusorganisatsiooniline ja -administratiivne tegevus
2015−...   
Tallinna Ülikooli rahvatantsurühma "Soveldaja" juhtimine ja kontsertide korraldamine
 
 
Loometöö

2008 – 2015 Koos Kristjan Kurmiga revüüteater Starlight Cabaret lavastused
Glamour Express (2008 – 2010)
Legends of Time (2010 – 2012)
Time after Time(2013)
Life is a Cabaret (2014)
2016 Lavastus ´´Hää´´, Soveldaja juubelikontsert Vaba Laval
2015 Lavastus ´´Eesti pildid´´, esietendus Jõhvi Kontserdimajas
2014 liikumised kooridele Head Ööd Vend , Leelod, Vox Populi
2013 Ooperi ´´Prints ja kerjus´´ koreograafia
2009 Lavastus ´´Eestlase neli O-d´´ , esietendus Jamaical

2002-2010 - ETA Tantsukooli kevadkontsertide lavastamine
Festivali Koolitants laureaat 2004 – Masin, 7-9 kl estraad
2009 – Puu taga ilvest, 10-12 kl , vabatants
Rohkem kui kaks, 7-9 kl, eesti tants
2011 – Näljalugu, 7-9kl ,eesti tants



2017 Uute tantsude konkurss naisrühma tants ´´Unelus´´ I koht
segarühmade tants ´´Õhtu labajalg´´ III koht
2016 Uute tantsude konkurss segarühmade tants ´´Harjutus labajalale´´ eripreemia


Tantsupeod

2017 I Tallinna Tantsupidu kunstiline juht

2015 Meeste Tantsupidu Kolm E-rühmade liigijuht, tantsude Kiekim mies, Võnkevõrk, Tuuletallajad autor

I Eesti Naiste Tantsupidu 2011 tantsu ´´Üksik puu´´ autor

Maa ja ilm, 2011 Margus Toomla assistent

II Meeste Tantsupidu ,2010 Märt Agu assistent

Meri ,2009 Märt Agu assistent

Ilmapuu lävel , 2007 Märt Agu assistent

Las jääda ükski mets, 2004 Kalev Järvela assistent

Vikerkaar, 2002 Valdo Rebase assistent





Muusikalid


2006 Pipi Pikksukk, Tallinna Linnahall, lavastaja Marko Matvere, Märt Agu assistent.


2003 Helisev muusika, Tallinna Linnahall, lavastaja Ivo Eensalu, koreograaf Marge Ehrenbucshi assistent.

2003 Aida , Tartu Vanemuine, lavastaja Mati Unt, koreograaf Marge Ehrenbuschi assistent.

.
 
 
Teenistuskäigu lisainfo

2016 - Tallinna Ülikooli koreograafia õppekava tantsukunsti lektor
2015 - Tallinna Ülikooli rahvatantsurühm Soveldaja kunstiline juht
2000 – 2015 Eesti Tantsuagentuur
Amet tantsuõpetaja, repetiitor, trupijuht, kunstiline juht, laohoidja
Ettevõtte tegevusala Pakub kaasaegset ja professionaalset tantsuõpet, loome- ja esinemisvõimalusi tantsukunstnikele, tantsuõpetajatele ning tantsuga tegelevatele lastele ja noortele.

2008 – 2015 revüüteater Starlight Cabaret
Amet trupi kaasasutaja, repetiitor, trupijuht
2006 – 2009 tantsutrupp Twister


2000 – 2012 Õismäe Humanitaargümnaasium
Amet tantsuõpetaja

;

Kvalifikatsioon

Lisainfo
2016 - Aasta Looja, Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsi tunnustus
2016 - Eesti Tantsupeo Muuseumi koolitus "Tagatasku tarkus"
2015 - 2017 - Eesti Rahvatantsujuhtide Koolis praktiliste loengute pidamine
2004 - 2017 - Tantsupeo seminaride läbiviimine

Kuuluvus: Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsi liige, Eesti Rahvatantsuansamblite Liidu liige
8.05.2018
20.10.1980
53421112
elo@tantsuagentuur.ee

Career

Institution(s) and position(s)
01.09.2016–...   
Tallinn University, Baltic Film, Media, Arts and Communication School, Estonian Folk Dance lecturer (1,00)
01.09.2002–31.05.2015   
Estonian Dance Agency, Artistic Director, Dance teacher (1,00)
 
 
Education
1998–2002   
Tallinn University choreography
 
 
R&D related managerial and administrative work
2015−...   
Artistic Leader and Organizer of the concerts of Tallinn University folk dance group "Soveldaja"
 
 
Creative work
2008 - 2015 Starlight Cabaret perfomances together with Kristjan Kurm:
Glamour Express (2008 - 2010)
Legends of Time (2010 - 2012)
Time After Time (2013)
Life Is a Cabaret (2014)

Other Performances:
2016 Performance "Hää", Soveldaja Anniversary concert at Vaba Lava
2015 Performance "Estonian Pictures", premiere at Jõhvi Concert House
2014 Choreography to several choires - Head Ööd Vend, Leelod, Vox Populi
2013 Choreography to Opera "Prince and the Pauper" at National Opera
2009 Performance "Estonian's 4 O's", premeire in Jamaica

2002 - 2010 ETA Dance School yearly spring concerts, Winner at Festival "School Dance" 2004, 2009, 2011

2017 Competition of New Dances, dance for female groups "Insomnia" first prize, mixed groups "Evening Labajalg" third prize
2016 Competition of New Dances, mixed groups "Exercise to Labajalg" special prize

National Dance Celebrations:
2017 Youth Dance Celebration, assistent to the group leader
2017 Tallinn Dance Celebration, artistic director
2015 Men's Dance Celebration, Group leader, author of three dances "Kiekim mies", "Võnkevõrk" and "Tuuletallajad"
2011 Female Dance Celebration, author of dance "Lonely Tree"
2011 Youth Dance Celebration, assistent to the group leader
2010 Men's Dance Celebration, assistent to the group leader
2009 National Dance Celebration, assistent to the group leader
2007 Youth Dance Celebration, assistent to the group leader
2004 National Dance Celebration, assistent to the group leader
2002 Youth Dance Celebration, assistent to the group leader

Musicals:
2006 Pipi Longstocking, assistent to the choreographer
2003 The Sound of Music, assistent to the choreographer
2003 Aida, assistent to the choreographer .
 
 
Additional career information
2016 - Tallinn University, Baltic Film, Media, Arts and Communication School Dance Arts lecturer
2015 - Artistic Director of Tallinn University Folk Dance Group "Soveldaja"
2000 - 2015 - Estonian Dance Agency artistic director, dance teacher ;
8.05.2018