10.07.1986

Teenistuskäik

Töökohad ja ametid
01.09.2012–...   
Tallinna Ülikool, Õigusakadeemia, Piiriülese täitemenetluse, perekonna- ja pärimisõiguse koosseisuväline lektor (0,50)
01.11.2010–...   
Justiitsministeerium, rahvusvahelise justiitskoostöö talituse nõunik (1,00)
02.01.2009–31.10.2010   
Justiitsministeerium, rahvusvaheliuse õigusabi talituse referent (1,00)
 
 
Haridustee
2010–2012   
Tartu Ülikooli õigusteaduskond, õigusteaduse magister
10.04.2019

Career

Institution(s) and position(s)
01.11.2010–...   
Ministry of Justice, Legal Advisor of International Judicial Co-operation Unit (1,00)
02.01.2009–31.10.2010   
Ministry of Justice, Assistant Advisor of International Judicial Co-operation Unit (1,00)
 
 
Education
2010–2012   
University of Tartu Faculty of Law, Master of Arts in Law
10.04.2019
  • Leitud 1 kirjet
PublikatsioonAutoridAastaVäljaande pealkiriKlassifikaatorFailAsutused
Haagi lapseröövi konventsioon ja selle kohaldamise praktika Eesti kohtutesMäesalu, Haldi2012Juridica1.3.Justiitsministeerium;
Tallinna Ülikool, Õigusakadeemia