See veebileht kasutab küpsiseid kasutaja sessiooni andmete hoidmiseks. Veebilehe kasutamisega nõustute ETISe kasutustingimustega. Loe rohkem
Olen nõus
5.06.1950
kadiri@tlu.ee
ajaloolane, dokumendihalduse õppejõud

Teenistuskäik

Töökohad ja ametid
2010–2015   
Tallinna Ülikool, Infoteaduste Instituut, dokumendihalduse lektor (0,50)
2005–2010   
Tallinna Ülikool, Sotsiaalteaduskond, Infoteaduste osakond, Raamatuteaduse õppetool, Lektor
2003–2005   
Tallinna Ülikool, Infoteaduste Instituut, dokumendihaldus (1,00)
01.01.2003–31.12.2012   
Riigikantselei, dokumendihalduse osakonna juhataja
01.01.2001–31.12.2002   
Concordia Rahvusvaheline Ülikool, kantsler
01.01.2000–31.12.2001   
Siseministeerium, välismaalaste osakonna juhataja asetäitja
01.01.1993–31.12.2000   
Kodakondsus- ja Migratsiooniamet, peadirektori asetäitja, osakonnajuhataja
01.01.1974–31.12.1993   
ETA Ajaloo Instituut, vanemteadur, nooremteadur
01.01.1968–31.12.1969   
Tartu Ülikool, Ajaloo- ja Keeleteaduskond, laborant
 
 
Haridustee
1997–2000   
Tallinna Majanduskool, õigus
1982–1985   
Eesti Teaduste Akadeemia, Ajaloo Instituut, aspirantuur (ajalugu)
1969–1974   
Tartu Ülikool, ajalugu
 
 
Teadusorganisatsiooniline ja -administratiivne tegevus
2003−2012   
Eesti avaliku sektori dokumendihalduse arengu koordinaator
 
 
Loometöö
EestiTeaduste Akadeemia ajalugu
Eesti teadusorganisatsioonide areng
Eesti kultuurilugu
Usuvahetusliikumine Läänemaal XIX sajandi lõpul.
5.06.1950
kadiri@tlu.ee
historian, lecturer of records management

Career

Institution and occupation
2010–2015   
Tallinn University, Institute of Information Studies, records management lecturer (0,50)
2005–2010   
Tallinn University, Faculty of Social Sciences, Department of Information Studies, Raamatuteaduse õppetool, Lecturer
2003–2005   
Tallinn University, Institute of Information Studies, records management (1,00)
01.01.2003–31.12.2012   
Government Office, Head of Department of Records Management
01.01.2001–31.12.2002   
Concordia International University, chancellor
01.01.2000–31.12.2001   
Ministry of Interior, Deputy Head of Department
01.01.1993–31.12.2000   
Citizenship and Migration Board, Deputy Director General, Head of Department
01.01.1974–31.12.1993   
EAS Institute of History, senior researcher, junior resesrcher
01.01.1968–31.12.1969   
Tartu University, Faculty of History and Language, Other staff
 
 
Education
1997–2000   
Tallinn School of Economics, law
1982–1985   
Estonian Academy of Sciences, Institute of History, Postgraduate studies (history)
1969–1974   
Tartu University, history
 
 
R&D related managerial and administrative work
2003−2012   
Coordinator of records management in the Estonian public sector
 
 
Creative work
Development of scientific staff of the Estonian Academy of Sciences
Development of Estonia scientific organisations
Cultural history
Religious movements in Läänemaa, the end of XIX century.
  • Leitud 3 kirjet
PublikatsioonAutoridAastaVäljaande pealkiriKlassifikaatorFailAsutused
Implementation of the MoReq2 Model Requirements for the Management of Electronic Records in Estonia (Estonian “chapter zero” for MoReq2)Karpistsenko, Liivi; Riismaa, Kädi20113.2.Riigikantselei
Transition to paperless administration in government agencies2008IT in Public Administration of Estonia 20073.2.Tallinna Ülikool, Infoteaduste Instituut;
Riigikantselei
Tsensuur ja kommunikatsioonipiirangud Eestis 1939-1940 Riismaa, Kädi2004Kirjaliku kommunikatsiooni probleeme = The problems of written communication3.2.Tallinna Ülikool;
Tallinna Ülikool, Infoteaduste Instituut