See veebileht kasutab küpsiseid kasutaja sessiooni andmete hoidmiseks. Veebilehe kasutamisega nõustute ETISe kasutustingimustega. Loe rohkem
Olen nõus
29.05.1963
737 6504
karin.veski@ut.ee

Teenistuskäik

Töökohad ja ametid
01.09.2016–...   
Tartu Ülikool, Humanitaarteaduste ja kunstide valdkond, ajaloo ja arheoloogia instituut, uusima aja lektor (1,00)
2007–...   
Tartu Ülikool, Filosoofiateaduskond, Lektor (1,00)
01.01.2016–31.08.2016   
Tartu Ülikool, Humanitaarteaduste ja kunstide valdkond, ajaloo ja arheoloogia instituut, uusima aja ajaloo lektor (1,00)
01.09.2011–31.12.2015   
Tartu Ülikool, Filosoofiateaduskond, Ajaloo ja arheoloogia instituut, uusima aja ajaloo lektor (1,00)
01.09.2007–31.08.2011   
Tartu Ülikool, Filosoofiateaduskond, Ajaloo ja arheoloogia instituut, lähiajaloo lektor (1,00)
29.05.2007–31.08.2007   
Tartu Ülikool, Filosoofiateaduskond, Ajaloo ja arheoloogia instituut, lähiajaloo lektor (1,00)
01.09.2003–28.05.2007   
Tartu Ülikool, Filosoofiateaduskond, Ajaloo ja arheoloogia instituut, lähiajaloo lektor (1,00)
01.01.1994–31.12.1999   
Tartu Ülikool, ajaloo osakond, assistent
01.01.1987–31.12.1993   
C. R. Jakobsoni Talumuuseumi teadur, peavarahoidja
 
 
Haridustee
1999–2006   
Tartu Ülikool, doktoriõpe ajaloo erialal
1995–1998   
Tartu Ülikool, magistriõpe ajaloo erialal
1981–1987   
Tartu Riikliku Ülikooli ajaloo osakond
 
 
Teadusorganisatsiooniline ja -administratiivne tegevus
2010−...   
C. R. Jakobsoni Talumuuseumi teadusnõukogu esimees
2000−...   
Akadeemilise Ajalooseltsi liige
1999−...   
Ajaloo ja arheoloogia instituudi nõukogu liige
2007−2010   
TÜ ajaloo ja arheoloogia instituudi magistritööde kaitsmise komisjoni esimees
 
 
Teenistuskäigu lisainfo
Erialane enesetäiendus ja uurimistöö Lõuna-Aafrika Vabariigis Lõuna-Aafrika Ülikooli juures (UNISA - University of South Africa) 1999. aastal.
Erialane enesetäiendus Moskvas Aafrika Instituudi juures 2003.aastal.
Erialane enesetäiendus Oulu Ülikooli juures 2008. aastal.;

Kvalifikatsioon

 
 
Teadustöö põhisuunad
VALDKOND: 2. Ühiskonnateadused ja kultuur; 2.3. Ajalooteadused ja arheoloogia; PÕHISUUND: Afrikanistika, imagoloogia.
VALDKOND: 2. Ühiskonnateadused ja kultuur; 2.3. Ajalooteadused ja arheoloogia
VALDKOND: 2. Ühiskonnateadused ja kultuur; 2.3. Ajalooteadused ja arheoloogia

Publikatsioonid

Klass
Aasta
Publikatsioon
 
6.3.
2019
6.3.
2018
6.3.
2018
6.3.
2018
6.3.
2018
6.3.
2018
1.2.
2016
1.2.
2015
3.1.
2015
6.6.
2014
1.1.
2013
1.2.
2013
1.2.
2013
6.1.
2013
6.1.
2013
6.6.
2013
3.2.
2012
6.3.
2011
6.3.
2011
6.6.
2010
2.2.
2009
3.4.
2009
6.2.
2009
3.2.
2008
3.2.
2007
5.2.
2007
6.2.
2007
2.3.
2006
3.2.
2006
6.3.
2006
6.2.
2005
6.3.
2004
3.1.
2003
6.3.
2003
6.3.
2003
3.2.
2002
4.2.
2002
6.2.
2002
6.2.
2002
6.3.
2002
6.3.
2002
3.2.
2001
6.2.
2001
6.3.
2001
6.3.
2001
6.3.
2001
1.3.
2000
2.2.
2000
6.2.
2000
6.3.
2000
6.6.
2000
1.1.
1999
6.2.
1998
6.2.
1998
1.3.
1997
1.3.
1995
5.2.
1994
1.3.
1989
5.2.
1987
29.05.1963
737 6504
karin.veski@ut.ee

Career

Institution and occupation
01.09.2016–...   
University of Tartu, Faculty of Arts and Humanities, Institute of History and Archaeology, Lecturer in Modern and Contemporary History (1,00)
2007–...   
University of Tartu, Faculty of Philosophy, Lecturer (1,00)
01.01.2016–31.08.2016   
University of Tartu, Faculty of Arts and Humanities, Institute of History and Archaeology, Lecturer in Modern and Contemporary History (1,00)
01.09.2011–31.12.2015   
University of Tartu, Faculty of Philosophy, Institute of History and Archaeology, Lecturer in Modern and Contemporary History (1,00)
01.09.2007–31.08.2011   
University of Tartu, Faculty of Philosophy, Institute of History and Archaeology, Lecturer in Contemporary History (1,00)
29.05.2007–31.08.2007   
University of Tartu, Faculty of Philosophy, Institute of History and Archaeology, Lecturer (1,00)
01.09.2003–28.05.2007   
University of Tartu, Faculty of Philosophy, Institute of History and Archaeology, Lecturer (1,00)
01.01.1994–31.12.1999   
TU Department of History, Chair of Contemporary History, assistant
01.01.1987–31.12.1993   
C. R. Jakobson's Farmstead-Museum, researcher, chief treasurer
 
 
Education
1999–2006   
Tartu University, PhD in history
1995–1998   
1998 TU MA(history)
1981–1987   
TU Department of History
 
 
R&D related managerial and administrative work
2010−...   
Head of the Scientific Council of C. R. Jakobson's Museum
2000−...   
Member of the Estonian History Society
1999−...   
Member of the Council of the Department of History
2007−2010   
Head of the Council for Defence MA theses
 
 
Additional career information
;

Qualifications

 
 
Field of research
FIELD OF RESEARCH: 2. Culture and Society; 2.3. History and Archaeology
FIELD OF RESEARCH: 2. Culture and Society; 2.3. History and Archaeology
FIELD OF RESEARCH: 2. Culture and Society; 2.3. History and Archaeology
 
 

Supervised dissertations

Publications

Category
Year
Publication
 
6.3.
2019
6.3.
2018
6.3.
2018
6.3.
2018
6.3.
2018
6.3.
2018
1.2.
2016
1.2.
2015
3.1.
2015
6.6.
2014
1.1.
2013
1.2.
2013
1.2.
2013
6.1.
2013
6.1.
2013
6.6.
2013
3.2.
2012
6.3.
2011
6.3.
2011
6.6.
2010
2.2.
2009
3.4.
2009
6.2.
2009
3.2.
2008
3.2.
2007
5.2.
2007
6.2.
2007
2.3.
2006
3.2.
2006
6.3.
2006
6.2.
2005
6.3.
2004
3.1.
2003
6.3.
2003
6.3.
2003
3.2.
2002
4.2.
2002
6.2.
2002
6.2.
2002
6.3.
2002
6.3.
2002
3.2.
2001
6.2.
2001
6.3.
2001
6.3.
2001
6.3.
2001
1.3.
2000
2.2.
2000
6.2.
2000
6.3.
2000
6.6.
2000
1.1.
1999
6.2.
1998
6.2.
1998
1.3.
1997
1.3.
1995
5.2.
1994
1.3.
1989
5.2.
1987
  • Leitud 1 kirjet
ProgrammLiikNumberNimiProjekti algusProjekti lõppVastutav täitjaAsutusFinantseerijapoolne rahastamine
SFSF0180050s09Eesti Külma sõja ajastul01.01.200931.12.2014Tõnu-Andrus TannbergTartu Ülikool, Filosoofiateaduskond281 773,26 EUR