See veebileht kasutab küpsiseid kasutaja sessiooni andmete hoidmiseks. Veebilehe kasutamisega nõustute ETISe kasutustingimustega. Loe rohkem
Olen nõus
10.07.1961
+372 6664508
+372 5147723
raudo@tktk.ee

Teenistuskäik

Töökohad ja ametid
01.01.2014–...   
OÜ Ralvi; juhataja
01.01.2013–31.12.2014   
AS Saku Metall; kvaliteediinsener
01.01.2011–31.12.2013   
ABB AS; töödejuhataja
01.01.2008–31.12.2010   
AS Interconnect Product Assembly (IPA); kvaliteediinsener, tootmisüksuse juht
01.01.2008–31.12.2008   
ArcelorMittal Tallinn OÜ (endine Galvex); TPM instruktor
01.01.2006–31.12.2008   
EOMAP Maamõõdukeskus OÜ; osakonna juhataja
2005–31.08.2017   
Tallinna Tehnikakõrgkool, Ehitusinstituut, Lektor (0,30)
01.01.2000–31.12.2010   
OÜ VIVAL Metrica; juhataja
01.01.1996–31.12.2002   
AS E.O.Map; geodeesia osakonna juhataja
01.01.1995–31.12.1996   
AS Landholder; insener-geodeet
01.01.1990–31.12.1992   
AS Geoestonia; insener-geodeet
01.01.1988–31.12.1990   
Tartu Ehitustrust; insener-geodeet
01.01.1984–31.12.1988   
Eesti Põllumajanduse Akadeemia maakorralduse kateeder; assistent
 
 
Haridustee
1979–1984   
Moskva Maakorralduse Inseneride Instituut
8.05.2018
10.07.1961
+372 6664508
+372 5147723
raudo@tktk.ee

Career

Institution and occupation
01.01.2014–...   
OÜ Ralvi; manager
01.01.2013–31.12.2014   
AS Saku Metall; quality engineer
01.01.2011–31.12.2013   
ABB AS; production manager
01.01.2008–31.12.2010   
AS Interconnect Product Assembly (IPA); production manager
01.01.2008–31.12.2008   
ArcelorMittal Tallinn OÜ (endine Galvex); TPM instructor
01.01.2006–31.12.2008   
EOMAP Maamõõdukeskus OÜ; department manager
2005–31.08.2017   
TTK University of Applied Sciences, Institute of Civil Engineering, Lecturer (0,30)
01.01.2000–31.12.2010   
OÜ VIVAL Metrica; manager
01.01.1996–31.12.2002   
AS E.O.Map; department manager
01.01.1995–31.12.1996   
AS Landholder; geodesist
01.01.1990–31.12.1992   
AS Geoestonia; geodesist
01.01.1988–31.12.1990   
Tartu Ehitustrust; geodesist
01.01.1984–31.12.1988   
Estonian Agricultural Academy; assistant
 
 
Education
1979–1984   
8.05.2018