25.01.1980
raul.toomla@ut.ee

Teenistuskäik

Töökohad ja ametid
01.01.2016–...   
Tartu Ülikool, Sotsiaalteaduste valdkond, Johan Skytte poliitikauuringute instituut, rahvusvaheliste suhete lektor (1,00)
01.09.2015–31.12.2015   
Tartu Ülikool, Sotsiaal- ja haridusteaduskond, Riigiteaduste instituut, rahvusvaheliste suhete lektor (1,00)
01.09.2012–31.08.2015   
Tartu Ülikool, Sotsiaal- ja haridusteaduskond, Riigiteaduste instituut, lektor (1,00)
01.01.2005–31.12.2011   
PRIA, siseaudiitor
 
 
Haridustee
01.09.2008–16.01.2014   
PhD
25.04.2019
25.01.1980
raul.toomla@ut.ee

Career

Institutions and positions
01.01.2016–...   
University of Tartu, Faculty of Social Sciences, Johan Skytte Institute of Political Studies, Lecturer in International Relations Theory (1,00)
01.09.2015–31.12.2015   
University of Tartu, Faculty of Social Sciences and Education, Institute of Government and Politics, Lecturer of International Relations Theory (1,00)
01.09.2012–31.08.2015   
University of Tartu, Faculty of Social Sciences and Education, Institute of Government and Politics, Lecturer (1,00)
01.01.2005–31.12.2011   
ARIB, internal auditor
 
 
Education
01.09.2008–16.01.2014   
PhD
25.04.2019