See veebileht kasutab küpsiseid kasutaja sessiooni andmete hoidmiseks. Veebilehe kasutamisega nõustute ETISe kasutustingimustega. Loe rohkem
Olen nõus
19.03.1945
lawschool@tlu.ee
Suur-Britannia tööpartei kaudu Lordide koja liige tiitliga Lord Pland Highfield.Suur-Britannia Lordide Kojas inimõiguste komitees.

Teenistuskäik

Töökohad ja ametid
2014–...   
Tallinna Ülikool, Õigusakadeemia, Õigusteooria ja -filosoofia professor (0,50)
01.01.2001–...   
King's Kolledž London Õigusakadeemia, õigusteaduse ja poliitilise filosoofia professor
01.01.2000–31.12.2004   
Southamptoni Ülikool, Euroopa poliitika juhtivteadur
01.01.1994–31.12.2000   
Oxfordi Catherine Kolledž, rektor
01.01.1979–31.12.1994   
Southamptoni Ülikool, politiika professor
01.01.1974–31.12.1979   
Manchesteri Ülikool, filosoofia vanem-lektor
01.01.1967–31.12.1974   
Manchesteri Ülikool, filosoofia lektor
01.01.1966–31.12.1971   
PhD poliitikateadustes, Hull'i Ülikool
 
 
Haridustee
1966–1971   
PhD poliitikateaduses, Hulli Ülikool
1961–1966   
BA filosoofias, Kings Kolledž London
 
 
Teenistuskäigu lisainfo
1994 teaduste doktor Londoni Guildhalli Ülikool
1995 MA Status Oxfordi Ülikool
1995 teaduste doktor Hulli Ülikool
2000 audoktor Oxfordi Ülikooli St Catherine'i Kolledž
2000 audoktor Oxfordi Ülikooli Harris Manchesteri Kolledž
2000 audoktor Cardiffi Ülikool
2007 audoktor Yorki Ülikool
;

Kvalifikatsioon

Teadustöö põhisuunad
VALDKOND: 2. Ühiskonnateadused ja kultuur; 2.13. Riigiteadused; CERCS ERIALA: S170 Poliitikateadused, administreerimine
VALDKOND: 2. Ühiskonnateadused ja kultuur; 2.7. Õigusteadus; CERCS ERIALA: S115 Õigusfilosoofia ja õigusteooria
8.05.2018
19.03.1945
lawschool@tlu.ee
Labour Peer and sit in the House of Lords with the title of Lord Plant of Highfield. In the Lords a member of the Joint Committee on Human Rights and have been a member of the Government and Law Sub Committee of the Committee on the European Communities.

Career

Institution and occupation
2014–...   
Tallinn University, Law School, Professor of Legal Theory and Philosophy (0,50)
01.01.2001–...   
King's College London Law School, Professor of Jurisprudence and Political Philosophy
01.01.2000–31.12.2004   
University of Southampton, Research Professor of European Political Thought
01.01.1994–31.12.2000   
Catherine's College, Oxford, Master
01.01.1979–31.12.1994   
University of Southampton, Professor of Politics
01.01.1974–31.12.1979   
University of Manchester, Senior Lecturer in Philosophy
01.01.1967–31.12.1974   
University of Manchester, Lecturer in Philosophy
01.01.1966–31.12.1971   
PhD Politics, University of Hull
 
 
Education
1966–1971   
PhD Politics, University of Hull
1961–1966   
BA in Philosophy, Kings College London
 
 
Additional career information
1994 D Litt (Hon) London Guildhall University
1995 MA Status Oxford University
1995 D Litt (Hon) University of Hull
2000 Hon Fellow St Catherine's College, Oxford
2000 Hon Fellow Harris Manchester College, Oxford
2000 Hon Fellow University of Cardiff
2007 Hon D. Univ University of York
;

Qualifications

Field of research
FIELD OF RESEARCH: 2. Culture and Society; 2.13. Political Science and Administration; CERCS SPECIALTY: S170 Political and administrative sciences
FIELD OF RESEARCH: 2. Culture and Society; 2.7. Law; CERCS SPECIALTY: S115 Philosophy and theory of law
8.05.2018
  • Leitud 3 kirjet
PublikatsioonAutoridAastaVäljaande pealkiriKlassifikaatorFailAsutused
The Neo-Liberal State20102.1.Tallinna Ülikool, Õigusakadeemia
A Public Service Ethic and Political Accountability2003Parliamentary Affairs1.1.Tallinna Ülikool, Õigusakadeemia
Politics, Theology and History20012.1.Tallinna Ülikool, Õigusakadeemia