24.07.1981
urmas.hobepappel@gmail.com
Tartu, Eesti

Teenistuskäik

Töökohad ja ametid
03.09.2019–30.03.2020   
Tartu Ülikool, Sotsiaalteaduste valdkond, Johan Skytte poliitikauuringute instituut, projektijuht (0,50)
01.09.2017–...   
Tartu Ülikool, Sotsiaalteaduste valdkond, Nooremteadur (1,00)
01.09.2017–31.08.2019   
Tartu Ülikool, Sotsiaalteaduste valdkond, Johan Skytte poliitikauuringute instituut, Aasia poliitika nooremteadur (0,75)
01.08.2015–31.08.2015   
Tartu Ülikool, Majandusteaduskond, Majandusteaduskonna dekanaat, Aasiasuunalise ühisõppekava koordinaator (1,00)
16.02.2015–31.07.2015   
Tartu Ülikool, Majandusteaduskond, Majandusteaduskonna dekanaat, Aasiasuunalise ühisõppekava koordinaator (0,50)
01.01.2011–01.08.2015   
Tallinna Ülikool, „Aasia ühiskonnad, majandus ja poliitika“ ühismooduli veebilahenduse koordinaator (0,10)
01.09.2009–30.04.2010   
Lundi Ülikool, Ida- ja Kagu-Aasia Õpingute Keskus, õppenõukogu liige (0,10)
03.03.2008–01.06.2008   
Tartu Ülikool, Õpetaja (0,50)
01.12.2007–31.01.2008   
Tartu Raatuse Gümnaasium, Õpetaja (0,10)
 
 
Haridustee
2008–2011   
Lundi Ülikool, Ida- ja Kagu-Aasia Õpingute Keskus
1999–2008   
Tartu Ülikool, Usuteaduskond
1992–1999   
Kadrioru Saksa Gümnaasium
1987–1992   
Väike-Õismäe Keskkool
 
 
Teadusorganisatsiooniline ja -administratiivne tegevus
2015−...   
Aasia ja Lähis-Ida magistriõppekava koordinaator
 
 
Loometöö
Magistritöö: "Usuvabadus Hiina kultuuriruumis: riik ja usulised organistasioonid" - Tartu Ülikool, 2007.
Bakalaureusetöö: "Budismi leviku võimalikkusest Läänes kristluse eelsetel sajanditel" - Tartu Ülikool, 2004.
29.01.2019
24.07.1981
urmas.hobepappel@gmail.com
Tartu, Estonia

Career

Institutions and positions
03.09.2019–30.03.2020   
University of Tartu, Faculty of Social Sciences, Johan Skytte Institute of Political Studies, Project Manager (0,50)
01.09.2017–...   
University of Tartu, Faculty of Social Sciences, Junior Researcher (1,00)
01.09.2017–31.08.2019   
University of Tartu, Faculty of Social Sciences, Johan Skytte Institute of Political Studies, Junior Research Fellow in Asian Politics (0,75)
01.08.2015–31.08.2015   
University of Tartu, Faculty of Economics and Business Administration, Dean's Office, Coordinator (1,00)
16.02.2015–31.07.2015   
University of Tartu, Faculty of Economics and Business Administration, Dean's Office, Coordinator (0,50)
01.01.2011–01.08.2015   
Tallinn University, Assistant (0,10)
01.09.2009–30.04.2010   
Lund University, Administrator (0,10)
03.03.2008–01.06.2008   
University of Tartu, Teacher (0,50)
01.12.2007–31.01.2008   
Tartu Raatuse Gümnaasium, Teacher (0,10)
 
 
Education
2008–2011   
Lund Universiy, Centre for East and South-East Asian Studies
1999–2008   
Tartu University, Faculty of Theology
1992–1999   
German Gymnasium of Kadriorg
1987–1992   
Väike-Õismäe Highschool
 
 
R&D related managerial and administrative work
2015−...   
 
 
Creative work
Master's thesis: "Religious freedom in China: state and religious organizations" - Tartu University, 2007.
Bachelor's thesis: "The Possibility of the Spread of Buddhism in the West During the Centuries Before Christ" - University of Tartu, Estonia, 2004.
29.01.2019
  • Leitud 2 kirjet
ProgrammLiikNumberNimiProjekti algusProjekti lõppVastutav täitjaAsutusFinantseerijapoolne rahastamine
SFSF0180128s08Demokraatliku esindatuse tüübid postkommunistlikes riikides01.01.200831.12.2013Vello Andres PettaiTartu Ülikool, Sotsiaal- ja haridusteaduskond486 755,96 EUR
ETFETF7373Mahajaana suutrate genees01.01.200831.12.2011Märt LäänemetsTartu Ülikool, Filosoofiateaduskond37 196,11 EUR