See veebileht kasutab küpsiseid kasutaja sessiooni andmete hoidmiseks. Veebilehe kasutamisega nõustute ETISe kasutustingimustega. Loe rohkem
Olen nõus

MSCA järeldoktorigrandi koolitused augustis


09.07.2021       Marika Meltsas

ETAg korraldab augustis kaks veebipõhist koolitust MSCA järeldoktori grandi taotlejatele. Koolitustele on oodatud kõik eesti teadlased, kes soovivad taotleda MSCA granti välismaale järeldoktorantuuri minekuks, ning samuti kõik need teadlased, kes soovivad selle grandi toel Eestisse järeldoktorantuuri tulla (ning pole Eestis viibinud rohkem kui 12 kuud viimase 3 a jooksul). Koolitused toimuvad inglise keeles.

MSCA järeldoktori grandi tähtaeg on 12. oktoobril. Taotlusvoor on avatud EK rahastusportaalis: https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/portal/screen/opportunities/topic-details/horizon-msca-2021-pf-01-01

 

Koolitused kestavad kaks poolikut päeva ning toimuvad ClickMeeting keskkonnas. Koolituste interaktiivse iseloomu tõttu on osalejate arv piiratud ning neid ei salvestata.

Koolitustel osalemiseks on eeltööna vajalik tutvuda taotlusvooru materjalidega:

 

Registreerumine:

 

 

2.-3. augusti koolituse registreerumine on lõppenud ja kohad täidetud.

Koolitus kestab 2. augustil kell 13:00-16:30 ja jätkub 3. augustil kell 9:30-13:00 (kohvipausidega).

 

 

9.-10. augusti koolitus: https://etag.clickmeeting.com/msca-postdoctoral-grants-training-2-1st-day/register

Registreerumise tähtaeg on 4. augusti õhtul.

Koolitus kestab 9. augustil kell 13:00-16:30 ja jätkub 10. augustil kell 9:30-13:00 (kohvipausidega).

 

Suure huviliste arvu korral korraldab ETAg augusti teises pooles veel ühe koolituse. Lisaks koolitustele on septembris plaanis MSCA PF seminar.

 

Lisainfo: Kristin Kraav, MSCA konsultant

kristin.kraav@etag.ee