See veebileht kasutab küpsiseid kasutaja sessiooni andmete hoidmiseks. Veebilehe kasutamisega nõustute ETISe kasutustingimustega. Loe rohkem
Olen nõus

Sotsiaalministeeriumi projektikonkurss teemale „Eesti rahvastiku soolatarbimise uuring“


20.06.2020       Kristi Kukk

Sotsiaalministeerium kuulutab välja projektikonkursi teemale „Eesti rahvastiku soolatarbimise uuring“, mille eesmärk on selgitada välja Eesti rahvastiku keskmine soola tarbimise tase erinevates vanuse- ja soopõhistes rahvastikugruppides ja peamised soola saadavuse allikad, samuti koostada ülevaade rahvusvaheliselt rakendatud meetmetest soola tarbimise vähendamiseks ja koostada Eesti oludesse sobivad soovitused soola tarbimise vähendamiseks. Projekti kaasrahastatakse 60% ulatuses SA Eesti Teadusagentuur kaudu Euroopa Regionaalarengu Fondi programmi „Valdkondliku teadus- ja arendustegevuse tugevdamine“ (RITA) tegevuse 2 vahenditest, mille eesmärgiks on rahastada poliitikakujundamiseks, õigusloomeks ja riiklikuks järelevalveks läbiviidavaid uuringuid.

Projektikonkurss on avatud 22. juunist kuni 27. juulini 2020 ning taotlusi on võimalik esitada keskkonnas www.etis.ee. Projekti eeldatav algusaeg on august 2020. Projektikonkursil võivad osaleda kõik teadus- ja arendusasutused.

 

Lisainfo: Angela Ivask (angela.ivask@sm.ee) või Mari Teesalu (mari.teesalu@sm.ee, tel 626 9715), Sotsiaalministeeriumi analüüsi- ja statistika osakond.