See veebileht kasutab küpsiseid kasutaja sessiooni andmete hoidmiseks. Veebilehe kasutamisega nõustute ETISe kasutustingimustega. Loe rohkem
Olen nõus

Sotsiaalministeeriumi ja Sotsiaalkindlustusameti projektikonkurss „Isapuhkuse ja hüvitise müksamisprojekt“


06.04.2021       Priit Tuvike

Projektikonkursi eesmärk on töötada välja sekkumised, mis paneks võimalikult paljud isad kasutama täies ulatuses isa täiendavat vanemahüvitist. Projekti käigus uuritakse, miks mõned isad ei kasuta täiel määral neile ettenähtud võimalust väikelapsega kodus olla, töötatakse välja müksud, mis suurendaksid isa täiendava vanemahüvitise kasutamist, rakendatakse neid mükse ja hinnatakse nende mõju. Projekti tulemusena valmib ülevaatlik raport. Projekti rahastab Sotsiaalministeerium 2021. aastaks eraldatud teadus- ja arendustegevuse lisarahastuse vahenditest.

Projektikonkurss on avatud 06.04.2021 kuni 06.05.2021 kell 17:00. Projektitaotlused tuleb esitada Eesti Teadusinfosüsteemi keskkonnas www.etis.ee. Projekti eeldatav algusaeg on juuni 2021. Projektikonkursil on oodatud osalema kõik organisatsioonid, kes vastavad lähteülesandes toodud kvalifitseerumisnõuetele.

 

Lisainfo: Elis Kaljuvee (elis.kaljuvee@sm.ee, tel 626 9756) või Marion Pajumets (marion.pajumets@sm.ee, tel 626 9164), Sotsiaalministeeriumi analüüsi ja statistika osakond.

ETISega seotud tehniliste küsimuste korral palume pöörduda ETISe kasutajatoe poole (etis@etag.ee, tel 730 0373).