See veebileht kasutab küpsiseid kasutaja sessiooni andmete hoidmiseks. Veebilehe kasutamisega nõustute ETISe kasutustingimustega. Loe rohkem
Olen nõus

OECD teaduskonverentside korraldamise ja teadlasmobiilsuse grantide taotlemise voor avatud


08.06.2020       Marika Meltsas

OECD bioloogiliste ressursside alase teaduskoostöö programmi grantide taotluste vastuvõtmine 2021. aastal korraldatavate konverentside ja 6-26 nädalat kestvate uurimistööga seotud välislähetuste  toetuseks on avatud kuni 10. septembrini 2020. Mõlema granditüübi maksimumsumma on 25 000 eurot. Toetatakse teaduslähetusi OECD teaduskoostööprogrammis osalevate riikide teadusasutustes ja ettevõtetes. Lisas on ingliskeelne taotluse kutse.

 

Taotlused tuleb esitada seotult teaduskoostööprogrammi prioriteetsete teemadega ja soovitav on eelnev konsulteerimine vastava teema nõuandva kogu liikmetega. Prioriteetsed teemad on:

1.      Managing natural capital for the future

2.      Managing risks in a connected world

3.      Transformational technologies and innovation

 

Täpsem info:

·        teaduskoostöö programm (CRP) http://www.oecd.org/agriculture/crp/

·        Toetuse saamise  tingimused, prioriteetsed teemad ning vastavad nõuandva kogu liikmed, taotluste esitamise juhendid ja online taotluse esitamise vorm; http://www.oecd.org/agriculture/crp/applications/#d.en.504909; ) 

 

Konverentsitoetuste ja teadusstipendiumite üle otsustab CRP teadusnõukogu, mis koosneb OECD riikide teadlastest. Eestit esindab CRP teaduskoostöö programmis Eesti Maaülikooli teadusprorektor prof. Ülle Jaakma. Konkursi tulemused selguvad 2020.a. detsembri alguses.

 

 

Lugupidamisega

Katri Ling

OECD bioloogiliste ressursside teaduskoostööprogrammi rahvuslik korrespondent