See veebileht kasutab küpsiseid kasutaja sessiooni andmete hoidmiseks. Veebilehe kasutamisega nõustute ETISe kasutustingimustega. Loe rohkem
Olen nõus
24.01.1977
+420608605589
drprmanikannan@gmail.com

Teenistuskäik

Töökohad ja ametid
01.01.2013–31.12.2013   
Technical University of Czestochowa, Külas Scientist
01.01.2012–31.12.2015   
University of Pardubice, Vanemteadur (Doktorikraadi teadur)
01.01.2010–31.12.2011   
National Chi Nan University, , Doktorikraadi teadur
01.01.2009–31.12.2010   
Madurai Kamaraj University, teadur
01.01.2008–31.12.2009   
Madurai Kamaraj University, Õpetus Assistant
 
 
Haridustee
2005–2009   
Filosoofiadoktor, Ph. D
2003–2005   
Master filosoofia, M. Phil
1999–2002   
Master of Science M. Sc.
1996–1999   
Bachelor of Science, B. Sc.
 
 
Loometöö
• Mul on hea kogemus sünteesitud raamatukogu ravimite tööstus oluline heterotsükliteks ühendid nagu bensoksasiin, Pürasool, polü asendatud püridiin, selenadiazoles ja tiadiasoolid ja sõelutud oma bioloogilise tegevusi nagu antimikroobsete seenevastast ja anti-tuberkuloosi (TB) tegevust ka teadustöö kogemus in Organic Synthesis, purifications, spektroskoopilised tehnikaid ja orgaanilisi aineid Kirjeldamine ja süntees Tuletatud Porphyrin ja Porphyrin dendrimeere Makrotsükli Molucules. Tugevdamine teadus- ja arendustegevuse Selle uurimisgrupp, Tutor bakalaureuse-, magistri-ja Ph. D õppeprogramme.
• Tegelen tehnikaid nagu NMR (Bruker 300 MHz), GC-Mass, FT-Infrared UV-Vis (Mikrolaineahi süntesaator (-Biotage / CEM) ja CHNS elementanalüsaatoreid..
 
 
Lisainfo
Minu Research fookuses sünteetilised orgaanilised, ravimid & koostis Keemia:
Minu peamised uurimisvaldkonnad on uute sünteetiliste metoodika, heterotsüklilised keemia, bioorgaanilise ja meditsiinilise keemia. Minu erilist rõhku uurimise määratleda struktuuri ja toime omavaheliste suhete looduslik või tehislik ained.
• süntees heterotsüklilised aluseks mahepõllumajandusliku (materjalid, push-pull kromofoorid mittelineaarsete optika (NLO) omadused, orgaanilisi valgusdioode OLED, OTFTs, orgaanilise väljatransistor (OFET), fotodünaamiline ravi (PDT) Värvi sensibiliseerimata päikesepatareid (DSSCs) ja fotogalvaanilise seadme (PV).
• NMR spektroskoopia ..

Kvalifikatsioon

Teaduspreemiad ja tunnustused
2013, Manikannan Ramaiyan, Visiting Scientist
2012, Manikannan Ramaiyan, Doktorantuurijärgsed Associate stipendiumi
2010, Manikannan Ramaiyan, Doktorantuurijärgsed Associate stipendiumi
2003, Manikannan Ramaiyan, Ülikooli palgasaaja Research Fellowship
 
 
Teadustöö põhisuunad
ETIS KLASSIFIKAATOR: 4. Loodusteadused ja tehnika; 4.11. Keemia ja keemiatehnika; CERCS KLASSIFIKAATOR: P390 Orgaaniline keemia ; TÄPSUSTUS: heterotsüklilised keemia, Organometallic keemia, Materjal keemia
 
 
Lisainfo
Orgaanilise aine süntees

Minu praegune teadustöö keskendub süntees ja omadused Push-Pull Kromofoore põhjal Porphyrin, Pürasiini, benseen, Ferrotseeni, Tiofeen, diketopyrrolopyrrole ja bensotiadiasooli põhineb heterotsükliliste ja arüül push-pull kromofoorid mittelineaarsete optika (NLO) omadused, orgaanilised valgusdioodid OLED, OTFTs, orgaanilise väljatransistor (OFET), fotodünaamiline ravi (PDT) Värvi sensibiliseerimata päikesepatareid (DSSCs) fotogalvaanilise seadme (PV) ja DFT arvutused.
Push-pull kromofoorid nautida laiaulatuslikuks kasutamiseks materjali keemia optoelektriliste ja optilised andmekandjad, orgaanilisi valgusdioode (OLED), orgaanilised-anorgaaniliste hübriidsete materjalid, funktsionaalne polümeerid jne Meil ​​on teatatud Pürasiini, benseeni-, diketopyrrolopyrrole, bensotiadiasool-, porfüriini ja imidasooli põhineb kromofoore nagu aktseptor molekuliosa, süstemaatiliselt laienenud  konjugeeritud spacer ja metoksü ja N, N-dimetüülamino rühmade doonorina ja nitro, tsüano rühmade aktseptorina.
Sünteetilise orgaanilise keemia ja ravimite keemia
Minu doktorantuurijärgsed minu Thesis 1. osa, I on sünteesitud seeria 1,3-bensoksasiin ja bis-bensoksasiinid derivaadid vastavast para subsitituted fenoolid, vastavate primaarsete amiinide ja formaldehüüdi mikrolainekiirgusega samuti tavapärase meetodiga, ja multi- samm lähenemist healoomuline roheline keemilised protokollid ja õpib selle bakteri tegevust.
In 2. osa minu doktoritöö tegeleb sünteesi pürasoolühendi ja püridiini derivaadid ja uurida nende tuberkuloosivastaste aktiivsus. Antimükobakteriaalset aktiivsust isomeerseid ühendeid on testitud Mycobacterium tuberculosis (MTB). Pürasool, pürrool-, indool ja püridiini derivaadid sünteesiti lihtne asendada acteopheone kaudu mitmeastmeline protsess.
Minu uurimistöö ühendab teadustöös kandjat I on sünteesitud raamatukogusid heterotsüklilised ühendid püridiini koos S-seotud heterotsükliline molekulid nagu bensimidasooli, benstiasooli, bensoksasool, dihüdrotiasooli, imidasooli, tetrasooli, 5-metüül-1,3,4-tiadiasool (15-20, 24 ja 26) nende vastavate ketoonide arüülaldehüüdiga ja malononitriiliga naatriumhüdroksiidiga metanoolis / etanooli ühenõusünteesina multikomponentset reaktsiooni ja uuringud nende tuberkuloosivastast aktiivsust.
Püüti palju reaktsioone minu laboratoorium, nagu Fisher indoolisünteesi, Piloty pürroolist sünteesi Friedlander reaktsiooni ja sünteesi mõned romaan halkoonid.
Minu Filosoofiamagister töötada I on sünteesitud, erineb Cu, Zn, Mn, Ni, Fe ja Co kompleksidest (2 - {[2- (2-bensoüül-4-kloroanilino) -2-hüdroksüetenüül] amino} -5- klorofenüül) (fenüül) metanooni ligand ja nende bioloogilise aktiivsuse uuringud.
8.05.2018