See veebileht kasutab küpsiseid kasutaja sessiooni andmete hoidmiseks. Veebilehe kasutamisega nõustute ETISe kasutustingimustega. Loe rohkem
Olen nõus
9.12.1980
5058481
vootele.veldre@gmail.com

Teenistuskäik

Töökohad ja ametid
12.04.2021–31.12.2021   
Sotsiaalministeerium, Vaimse tervise staabi analüütik-poliitikadisainer (0,50)
21.01.2019–11.04.2021   
Sotsiaalministeerium, Tervisesüsteemi arendamise osakonna peaspetsialist (1,00)
25.10.2018–18.01.2019   
Nortal AS, Süsteemianalüütik (0,80)
01.04.2016–15.05.2018   
SA Poliitikauuringute Keskus Praxis, tervisepoliitika analüütik (0,60)
01.04.2016–28.02.2017   
Sihtasutus Kutsekoda, tervishoiu valdkonna analüütik (0,50)
01.08.2015–31.03.2016   
SA Poliitikauuringute Keskus Praxis, tervisepoliitika analüütik (0,80)
01.10.2010–31.07.2015   
SA Poliitikauuringute Keskus Praxis, tervisepoliitika analüütik (1,00)
20.10.2008–30.09.2010   
Eesti Haigekassa, rahaliste hüvitiste spetsialist (1,00)
01.01.2008–17.10.2008   
Statistikaamet, rahvastikustatistika talituse juhataja (1,00)
08.01.2007–31.12.2007   
Statistikaamet, juhtivstatistik (1,00)
 
 
Haridustee
1999–2005   
Tartu Ülikool; sotsiaalteaduskond; psühholoogia eriala; pre-Bologna BA

Lõppenud projektid

Publikatsioonid

Klass
Aasta
Publikatsioon
 
2.5.
2018
2.5.
2017
2.5.
2017
2.5.
2017
2.5.
2017
2.5.
2017
2.5.
2017
2.5.
2016
1.3.
2015
2.5.
2015
2.5.
2015
1.3.
2014
2.5.
2014
2.5.
2013
2.2.
2012
2.2.
2012
2.2.
2012
2.2.
2011
2.2.
2011
6.6.
2011
6.7.
2011
19.10.2021
9.12.1980
5058481
vootele.veldre@gmail.com

Career

Institutions and positions
12.04.2021–31.12.2021   
Ministry of Social Affairs, Analyst / Policy designer at Mental Health Task Force (0,50)
21.01.2019–11.04.2021   
Ministry of Social Affairs, Chief Specialist at Health System Develeopment Department (1,00)
25.10.2018–18.01.2019   
Nortal AS, System Analyst (0,80)
01.04.2016–15.05.2018   
Praxis Centre for Policy Studies, health policy analyst (0,60)
01.04.2016–28.02.2017   
Estonian Qualifications Authority, analyst (0,50)
01.08.2015–31.03.2016   
Praxis Centre for Policy Studies, health policy analyst (0,80)
01.10.2010–31.07.2015   
Praxis Centre for Policy Studies, health policy analyst (1,00)
20.10.2008–30.09.2010   
Estonian Health Insurance Fund, Cash Benefits Specialist (1,00)
01.01.2008–17.10.2008   
Statistics Estonia, Head of Population Statistics Service (1,00)
08.01.2007–31.12.2007   
Statistics Estonia, Leading Statistician in Population and Social Statistics Department (1,00)
 
 
Education
1999–2005   
University of Tartu, Faculty of Social Sciences, Psychology BA (pre-Bologna BA = Master's degree)

Completed projects

Publications

Category
Year
Publication
 
2.5.
2018
2.5.
2017
2.5.
2017
2.5.
2017
2.5.
2017
2.5.
2017
2.5.
2017
2.5.
2016
1.3.
2015
2.5.
2015
2.5.
2015
1.3.
2014
2.5.
2014
2.5.
2013
2.2.
2012
2.2.
2012
2.2.
2012
2.2.
2011
2.2.
2011
6.6.
2011
6.7.
2011
19.10.2021