5.02.1979
+393461282964
oudekki@gmail.com

Teenistuskäik

Töökohad ja ametid
01.01.2012–...   
European Inter-University Centre for Human Rights and Democratisation; valimisvaatluse-alase erikursuse lektor
2005–...   
Tallinna Ülikool, Riigiteaduste Instituut, doktorant
01.01.2014–31.12.2014   
Euroopa Liidu Valimishindamismissioon Afganistanis, pika-ajaline vaatleja
01.01.2012–31.12.2012   
Euroopa Liidu valimisvaatlusmissioon Sierra Leones, lühiajaline vaatleja
01.01.2012–31.12.2012   
Euroopa Liidu valimisvaatlusmissioon Sierra Leones,pika-ajaline vaatleja
2009–2013   
Tallinna Ülikool, Riigiteaduste Instituut, Lektor (0,50)
01.01.2008–31.12.2008   
Euroopa Liidu valimisvaatlusmissioon Bangladeshis; lühiajaline vaatleja
01.01.2007–31.12.2007   
OSCE valimisvaatlusmissioon Kirgiisias; lühiajaline vaatleja
01.01.2006–31.12.2006   
Euroopa Liidu valimisvaatlusmissioon Jeemenis; lühiajaline vaatleja
01.01.2006–31.12.2006   
Euroopa Liidu valimisvaatlusmissioon Aceh's Indoneesias; pika-ajaline vaatleja
01.01.2005–31.12.2005   
Euroopa Liidu valimisvaatlusmissioon Libeerias; lühiajaline vaatleja
 
 
Haridustee
2003–2005   
Tallinna Ülikool, MA (politoloogia)
1997–2003   
Tartu Ülikool, BA (filosoofia)
1997–2003   
Tartu Ülikool, BSc (matemaatika)

Kvalifikatsioon

 
 
Teadustöö põhisuunad
ETIS KLASSIFIKAATOR: 2. Ühiskonnateadused ja kultuur; 2.11. Sotsiaalteadused; CERCS KLASSIFIKAATOR: S213 Sotsiaalstruktuuride uuringud; TÄPSUSTUS: poliitikateooria: suveräänsus, immigratsioon, tööturg
30.11.2018
5.02.1979
+393461282964
oudekki@gmail.com

Career

Institutions and positions
01.01.2012–...   
European Inter-University Centre for Human Rights and Democratisation; lector for special course in election observation
2005–...   
Tallinn University, Institute of Political Science and Governance, Other staff
01.01.2014–31.12.2014   
EU Election Assessment Team in Afghanistan, long term observer
01.01.2012–31.12.2012   
EU Election Observation Mission in Sierra Leone, short-term observer
01.01.2012–31.12.2012   
Euroopa Liidu valimisvaatlusmissioon Sierra Leones, long term observer
2009–2013   
Tallinn University, Institute of Political Science and Governance, Lecturer (0,50)
01.01.2008–31.12.2008   
EU Election Observation Mission in Bangladesh; short-term observer
01.01.2007–31.12.2007   
OSCE Election Observation Mission in Kyrgyzstan, short-term observer
01.01.2006–31.12.2006   
EU Election Observation Mission in Yemen; short-term observer
01.01.2006–31.12.2006   
EU Election Observation Mission in Aceh, Indonesia; long-term observer
01.01.2005–31.12.2005   
EU Election Observation Mission in Liberia; short-term observer
 
 
Education
2003–2005   
Tallinn University, MA (political science)
1997–2003   
University of Tartu, BA (philosophy)
1997–2003   
University of Tartu, BSc (mathematics)
30.11.2018