See veebileht kasutab küpsiseid kasutaja sessiooni andmete hoidmiseks. Veebilehe kasutamisega nõustute ETISe kasutustingimustega. Loe rohkem
Olen nõus
24.12.1963
737 4177
tonis.karki@ut.ee

Teenistuskäik

Töökohad ja ametid
01.02.2012–31.12.2015   
Tartu Ülikool, Arstiteaduskond, Mikrobioloogia instituut, meditsiinilise mikrobioloogia dotsent (0,50)
01.06.2011–31.12.2015   
Tartu Ülikool, Arstiteaduskond, Mikrobioloogia instituut, meditsiinilise mikrobioloogia vanemteadur (0,50)
01.03.2006–31.01.2007   
Tartu Ülikool, Arstiteaduskond, Mikrobioloogia instituut, mikrobioloogia dotsent (0,50)
2006–2006   
Tartu Ülikool, Arstiteaduskond, Mikrobioloogia instituut, Erakorraline vanemteadur (0,50)
2006–2011   
Tartu Ülikool, Arstiteaduskond, Mikrobioloogia instituut, mikrobioloogia vanemteadur (1,00)
01.02.2002–28.02.2006   
Tartu Ülikool, Arstiteaduskond, Mikrobioloogia instituut, mikrobioloogia dotsent (1,00)
1997–2006   
Tartu Ülikool, Arstiteaduskond, Dotsent (1,00)
1996–1997   
Tartu Ülikool, Arstiteaduskond, Lektor (1,00)
1989–1996   
Tartu Ülikool, Arstiteaduskond, Assistent (1,00)
 
 
Haridustee
1982–1988   
TÜ arstiteaduskond, arstiõpe
 
 
Teadusorganisatsiooniline ja -administratiivne tegevus
European Study Group of Antibiotic Resistance (ESCAR) liige
2002−2015   
Arstiteaduskonna õppeprodekaan

Kvalifikatsioon

 
 
Teadustöö põhisuunad
VALDKOND: 3. Terviseuuringud; 3.1. Biomeditsiin; PÕHISUUND: Inimese mikroobiökoloogia ja laktofloora, Bakterite antibiootikumresistentsus, HIV-infektsioon

Publikatsioonid

Klass
Aasta
Publikatsioon
 
1.1.
2014
1.1.
2014
1.1.
2013
1.1.
2013
1.1.
2011
1.1.
2010
1.1.
2010
1.1.
2009
5.2.
2009
1.1.
2008
5.2.
2008
5.2.
2008
5.2.
2008
5.2.
2008
5.1.
2007
5.2.
2007
6.2.
2007
6.2.
2006
6.2.
2006
1.1.
2005
1.3.
2004
5.2.
2004
5.2.
2003
5.2.
2003
5.2.
2003
5.2.
2003
1.1.
2001
1.1.
2001
1.3.
2001
5.2.
2001
1.3.
2000
1.3.
2000
3.4.
2000
1.3.
1998
6.2.
1998
6.2.
1998
1.3.
1996
1.3.
1995
1.3.
1995
1.3.
1994
1.3.
1989
22.04.2019
24.12.1963
737 4177
tonis.karki@ut.ee

Career

Institution and occupation
1988 - postgraduate student at the Department of microbiology, 1989 - assistant, 1996 lecturer, 1997 - docent, 2002 - vice dean for academic affairs
01.02.2012–31.12.2015   
University of Tartu, Faculty of Medicine, Department of Microbiology, Associate Professor in Medical Microbiology (0,50)
01.06.2011–31.12.2015   
University of Tartu, Faculty of Medicine, Department of Microbiology, Senior Research Fellow in Medical Microbiology (0,50)
01.03.2006–31.01.2007   
University of Tartu, Faculty of Medicine, Department of Microbiology, Associate Professor (0,50)
2006–2006   
University of Tartu, Faculty of Medicine, Department of Microbiology, Extraordinary Senior Researcher (0,50)
2006–2011   
University of Tartu, Faculty of Medicine, Department of Microbiology, mikrobioloogia vanemteadur (1,00)
01.02.2002–28.02.2006   
University of Tartu, Faculty of Medicine, Department of Microbiology, Associate Professor (1,00)
1997–2006   
University of Tartu, Faculty of Medicine, Associate Professor (1,00)
1996–1997   
University of Tartu, Faculty of Medicine, Lecturer (1,00)
1989–1996   
University of Tartu, Faculty of Medicine, Assistant (1,00)
 
 
Education
1982–1988   
TU Medical faculty, MD, 1988
 
 
R&D related managerial and administrative work
Member of European Study Group of Antibiotic Resistance (ESCAR)

Publications

Category
Year
Publication
 
1.1.
2014
1.1.
2014
1.1.
2013
1.1.
2013
1.1.
2011
1.1.
2010
1.1.
2010
1.1.
2009
5.2.
2009
1.1.
2008
5.2.
2008
5.2.
2008
5.2.
2008
5.2.
2008
5.1.
2007
5.2.
2007
6.2.
2007
6.2.
2006
6.2.
2006
1.1.
2005
1.3.
2004
5.2.
2004
5.2.
2003
5.2.
2003
5.2.
2003
5.2.
2003
1.1.
2001
1.1.
2001
1.3.
2001
5.2.
2001
1.3.
2000
1.3.
2000
3.4.
2000
1.3.
1998
6.2.
1998
6.2.
1998
1.3.
1996
1.3.
1995
1.3.
1995
1.3.
1994
1.3.
1989
22.04.2019