See veebileht kasutab küpsiseid kasutaja sessiooni andmete hoidmiseks. Veebilehe kasutamisega nõustute ETISe kasutustingimustega. Loe rohkem
Olen nõus
18.06.1979

Teenistuskäik

Töökohad ja ametid
07.04.2010–31.12.2013   
Tartu Observatoorium, Teadur (1,00)
01.07.2007–06.04.2010   
Tartu Observatoorium, Erakorraline teadur (1,00)
01.02.2006–01.07.2007   
Tartu Observatoorium, Erakorraline teadur (0,25)
 
 
Haridustee
2003–2010   
Tartu Ülikool, füüsika, doktoriõpe
2001–2003   
Tartu Ülikool, füüsika, magistriõpe
1997–2001   
Tallinna Tehnikaülikool, tehniline füüsika, bakalaureuseõpe
5.04.2018