See veebileht kasutab küpsiseid kasutaja sessiooni andmete hoidmiseks. Veebilehe kasutamisega nõustute ETISe kasutustingimustega. Loe rohkem
Olen nõus
13.03.1954
natalia.karotom@ttu.ee

Teenistuskäik

Töökohad ja ametid
01.09.2013–31.08.2015   
Tallinna Tehnikaülikool, Majandusteaduskond, Rahvusvaheliste suhete instituut, Majandussotsioloogia õppetool, Lektor (0,50)
1993–31.08.2013   
Tallinna Tehnikaülikool, Majandusteaduskond, Avaliku sektori majanduse instituut, Lektor (0,50)
01.01.1993–31.12.1993   
EV Riigikantselei koolituskeskus, metoodilise kab.juhataja
01.01.1990–31.12.1993   
Sotsioloogiline keskus "Baltik", vanemteadur
01.01.1989–31.12.1989   
Partei Linnakomitee instruktor
01.01.1984–31.12.1989   
Partei Ajaloo Instituut, teadur
01.01.1980–31.12.1980   
Teaduste Akadeemia Ajalooinstituut, Sotsioloogia osakond, assistent
01.01.1977–31.12.1979   
Tallinna 17.Keskkool, õpetaja
 
 
Haridustee
2005–...   
TTÜ doktorantuur, ärikorralduse eriala
2003–2003   
Tallinna Pedagoogikaülikool, magistrikraad sotsioloogia erialal
1981–1983   
Teaduste Akadeemia aspirantuur
1971–1977   
Tartu Riiklik Ülikool, Ajalugu
 
 
Teadusorganisatsiooniline ja -administratiivne tegevus
2010−...   
Majandusteaduskonna, TAAB02 õppekava juht
2009−...   
Majandusteaduskonna bakalaureuseõpe töörühm

Juhendatud väitekirjad

Publikatsioonid

Klass
Aasta
Publikatsioon
 
5.2.
2008
5.2.
2007
3.2.
2006
3.2.
2006
3.2.
2005
6.2.
2004
3.2.
2003
6.7.
2003
3.1.
2002
17.02.2021