14.08.1985
6199589
kersten@tlu.ee

Teenistuskäik

Töökohad ja ametid
2017–...   
Tallinna Ülikool, Ühiskonnateaduste instituut, Lektor (0,75)
01.09.2015–2017   
Tallinna Ülikool, Ühiskonnateaduste instituut, Avaliku halduse lektor (1,00)
01.09.2014–31.08.2015   
Tallinna Ülikool, Riigiteaduste Instituut, Avaliku halduse lektor (1,00)
01.09.2010–31.08.2013   
Tallinna Ülikool, Riigiteaduste Instituut, Lektor (0,75)
01.09.2009–31.08.2010   
Tallinna Ülikool, Riigiteaduste Instituut, Erakorraline lektor (0,50)
2008–05.07.2011   
Tallinna Ülikool, Riigiteaduste Instituut, Assistent (0,30)
 
 
Haridustee
2009–20.09.2018   
Tallinna Ülikool riigi- ja poliitikateaduste doktorantuur
2007–2009   
Tallinna Ülikool Sotsiaalteaduse magister haldusjuhtimises
2004–2007   
Tallinna Ülikool Sotsiaalteaduse bakaluareus haldusjuhtimises
 
 
Teadusorganisatsiooniline ja -administratiivne tegevus
2009−2011   
Senati liige, Tallinna Ülikool
2009−2011   
Senati teaduskomisjoni liige, Tallinna Ülikool
2009−2015   
Nõukogu liige, Riigiteaduste Instituut, Tallinna Ülikool

Kvalifikatsioon

 
 
Teadustöö põhisuunad
ETIS KLASSIFIKAATOR: 2. Ühiskonnateadused ja kultuur; 2.13. Riigiteadused; CERCS KLASSIFIKAATOR: S170 Poliitikateadused, administreerimine ; TÄPSUSTUS: kohaliku omavalitsuse korraldus ja poliitika kujundamine, kohalik demokraatia ja osalus, omavalitsuste struktuuri analüüs ning ühinemised

Lõppenud projektid

Publikatsioonid

Klass
Aasta
Publikatsioon
 
1.1.
2018
3.2.
2018
3.2.
2018
3.2.
2018
3.2.
2018
3.2.
2018
3.2.
2018
3.5.
2018
3.2.
2017
3.2.
2017
3.2.
2016
3.4.
2016
3.4.
2015
2.5.
2014
2.5.
2014
1.2.
2013
2.5.
2013
5.2.
2013
6.2.
2013
2.2.
2011
2.5.
2011
3.1.
2011
3.2.
2011
3.4.
2010
6.3.
2010
1.2.
2009
1.2.
2009
13.09.2019
14.08.1985
6199589
kersten@tlu.ee

Career

Institutions and positions
2017–...   
Tallinn University, School of Governance, Law and Society, Lecturer of Public Administration (0,75)
01.09.2015–2017   
Tallinn University, School of Governance, Law and Society, Lecturer of Public Administration (1,00)
01.09.2014–31.08.2015   
Tallinn University, Institute of Political Science and Governance, Lecturer of Public Administration (1,00)
01.09.2010–31.08.2013   
Tallinn University, Institute of Political Science and Governance, Lecturer (0,75)
01.09.2009–31.08.2010   
Tallinn University, Institute of Political Science and Governance, Extraordinary Lecturer (0,50)
2008–05.07.2011   
Tallinn University, Institute of Political Science and Governance, Assistant (0,30)
 
 
Education
2009–20.09.2018   
Tallinn University, School of Governance, Law and Society, PhD (Government and Politics)
2007–2009   
Tallinn University, MA (Public Administration)
2004–2007   
Tallinn University, BA (Public Administration)
 
 
R&D related managerial and administrative work
2009−2011   
Member of Senate, Tallinn University
2009−2011   
Member of Senate Research Council, Tallinn University
2009−2015   
Member of Council, Institute of Political Science and Governance, Tallinn University

Completed projects

Publications

Category
Year
Publication
 
1.1.
2018
3.2.
2018
3.2.
2018
3.2.
2018
3.2.
2018
3.2.
2018
3.2.
2018
3.5.
2018
3.2.
2017
3.2.
2017
3.2.
2016
3.4.
2016
3.4.
2015
2.5.
2014
2.5.
2014
1.2.
2013
2.5.
2013
5.2.
2013
6.2.
2013
2.2.
2011
2.5.
2011
3.1.
2011
3.2.
2011
3.4.
2010
6.3.
2010
1.2.
2009
1.2.
2009
13.09.2019