See veebileht kasutab küpsiseid kasutaja sessiooni andmete hoidmiseks. Veebilehe kasutamisega nõustute ETISe kasutustingimustega. Loe rohkem
Olen nõus
"Muu" projekt VA16012
VA16012 "Piiriülene ettevõtlus ja innovatsioon Balti mere regiooni targaks arenguks (1.02.2016−30.09.2016)", Urve Venesaar, Tallinna Tehnikaülikool, Majandusteaduskond, Ärikorralduse instituut, Äriuuringute ja -arenduskeskus.
VA16012
Piiriülene ettevõtlus ja innovatsioon Balti mere regiooni targaks arenguks
Cross-border Entrepreneurship and Innovation for Smart Growth in the Baltic Sea Region (BSR)
1.02.2016
30.09.2016
Teadus- ja arendusprojekt
Muu
Välisprojekt
ETIS klassifikaatorAlamvaldkondCERCS klassifikaatorFrascati Manual’i klassifikaatorProtsent
2. Ühiskonnateadused ja kultuur2.12. MajandusteadusS190 Ettevõtete juhtimine5.2 Majandusteadus ja ärindus100,0
AsutusRiikTüüp
Baltic-German University Liaison Office
PerioodSumma
01.02.2016−30.09.20164 797,00 EUR
4 797,00 EUR

Doktoriseminar ja sümpoosium ‘Piiriülene ettevõtlus ja innovatsioon Balti mere regiooni targaks arenguks’ hõlmab ELi sinise majanduse kasvu üldkavaga Balti mere regioonis (EU Master Plan for Blue Growth in the Baltic Sea Region) käsitletud teemasid, keskendudes sinisele ja rohelisele majandusele, mis on regioonis tegutsevate väikese ja keskmise suurusega ettevõtete (VKE) vahetuks mõjutajaks. Oluline on käsitleda Balti mere regiooni VKEde kasvu väljakutseid ja potentsiaali laiaulatuslikult (s.h. sinise ja rohelise majanduse valdkonnad) ja analüüsida piiriülese koostöö võimalusi. Seetõttu korraldatakse doktoriseminar ja sümpoosium konverentsi ‘KITAB2016: Piiriülene teadmiste- ja tehnoloogiasiire ning innovatsioon: Uurimisvaldkonna arendamine’ raames, mis keskendub rahvusvahelise teadmiste- ja tehnoloogiasiirde küsimustele edendamaks ettevõtete innovatsioonialast tegevust.
The symposium and the doctoral seminar ‘Cross-border Entrepreneurship and Innovation for Smart Growth in the BSR’ draws on the issues highlighted in the EU Master Plan for Blue Growth in the Baltic Sea Region, by focusing on blue and green economy in which context the SMEs of the region operate. It is important to address the growth challenges and potential of BSR SMEs in a comprehensive way (incl blue and green areas), and look at the cross-border cooperation opportunities. That is why the symposium and the doctoral seminar is organised in the framework of a bigger conference ‘KITAB2016: Knowledge, Innovation and Technology Across Borders: Developing the Research Agenda’ that focuses on the issues of international knowledge and technology transfer to advance innovation-related activities of enterprises.
KirjeldusProtsent
Katse- ja arendustöö100,0
AsutusRollRiikTüüpKommentaar
Humboldti Ülikool Berliinis, Saksamaa
Lüneburgi Ülikool, Saksamaa