See veebileht kasutab küpsiseid kasutaja sessiooni andmete hoidmiseks. Veebilehe kasutamisega nõustute ETISe kasutustingimustega. Loe rohkem
Olen nõus
"Muu" projekt B07
B07 "Juhtivteadur Malle Krunksi poolt juhitava uurimisgrupi toetamine (1.01.2011−31.12.2011)", Malle Krunks, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Keemia ja materjalitehnoloogia teaduskond, Materjaliteaduse instituut, Keemiliste kiletehnoloogiate teaduslaboratoorium .
B07
Juhtivteadur Malle Krunksi poolt juhitava uurimisgrupi toetamine
Grant-in-aid to the research group leaded by leading research scientist Malle Krunks
Juhtivteadur Malle Krunksi poolt juhitava uurimisgrupi toetamine
1.01.2011
31.12.2011
Teadus- ja arendusprojekt
Muu
ETIS klassifikaatorAlamvaldkondCERCS klassifikaatorFrascati Manual’i klassifikaatorProtsent
4. Loodusteadused ja tehnika4.12. Protsessitehnoloogia ja materjaliteadusT150 Materjalitehnoloogia2.3. Teised tehnika- ja inseneriteadused (keemiatehnika, lennundustehnika, mehaanika, metallurgia, materjaliteadus ning teised seotud erialad: puidutehnoloogia, geodeesia, tööstuskeemia, toiduainete tehnoloogia, süsteemianalüüs, metallurgia, mäendus, tekstiilitehnoloogia ja teised seotud teadused).100,0
AsutusRiikTüüp
Tallinna Tehnikaülikool
PerioodSumma
01.01.2011−31.12.201118 000,00 EUR
18 000,00 EUR
baasfinantseerimise toetusfond

Toetus on ette nähtud uurimistöö ja kraadiõppe toetamiseks, sh. In2S3 prekursorainete sünteesi, struktuuri ja termilise lagunemise alal, In2S3 kilede kui päikesepatarei puhverkihi ja uut üüpi absorberkihi,TiO2 kilede kui optilise sensormaterjali ja ZnO nanovarraste kui optiliste akna materjalide tehnoloogiate ja päikesepatareide füüsikaliste omaduste karakteriseerimise valdkondades; teadustulemuste ettekandmiseks rahvusvahelistel konverentsidel, teaduskoostöö intensiivistamiseks.
Grant-in-aid is provided to support the research and degree studies in the fields of synthesis, structure and thermal behaviour of precursors for In2S3 films by chemical spray, development of technoplogies for In2S3 thin films as buffer and new type absorber layers, TiO2 films as optical sensor materials by sol gel, ZnO nanorods as optical window layer by spray; characterisation of solar cell physical properties; attending to international conferences and intensification of collaboration.
KirjeldusProtsent
Alusuuring100,0