See veebileht kasutab küpsiseid kasutaja sessiooni andmete hoidmiseks. Veebilehe kasutamisega nõustute ETISe kasutustingimustega. Loe rohkem
Olen nõus
"Muu" projekt B38
B38 "Riist- ja tarkvaralised lahendused kognitiivsetele sardvõrksüsteemidele (1.07.2014−30.06.2017)", Yannick Le Moullec, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Infotehnoloogia teaduskond, Thomas Johann Seebecki elektroonikainstituut, Siduselektroonika teaduslabor .
B38
Riist- ja tarkvaralised lahendused kognitiivsetele sardvõrksüsteemidele
Hardware and Software Solutions for cognitive Embedded Networks Systems
Riist- ja tarkvaralised lahendused kognitiivsetele sardvõrksüsteemidele
1.07.2014
30.06.2017
Teadus- ja arendusprojekt
Muu
HTM baasfinantseerimine
ETIS klassifikaatorAlamvaldkondCERCS klassifikaatorFrascati Manual’i klassifikaatorProtsent
4. Loodusteadused ja tehnika4.7. Info- ja kommunikatsioonitehnoloogiaT180 Telekommunikatsioonitehnoloogia 2.2. Elektroenergeetika, elektroonika (elektroenergeetika, elektroonika, sidetehnika, arvutitehnika ja teised seotud teadused)100,0
AsutusRiikTüüp
Tallinna Tehnikaülikool
PerioodSumma
01.07.2014−30.06.201772 450,00 EUR
72 450,00 EUR

Projekti eesmärgiks on töökindlatele ja ülikergetele hajus-sardvõrksüsteemidele energiaefektiivsete signaalitöötlus- ning järeldusmeetodite riist- ja tarkvaraliste lahenduste väljatöötamine, arendamine ja testimine. Projekti ajendiks on nii tele-meditsiin kui ka insenertehniliste rajatiste struktuurse tervise jälgimise rakendused. Projekt on asjakohane nii TTÜ kui Eesti vaates, selle tulemused võivad anda kommertslahendusi, mille ootel on tänane ülemaailmne turg; arendatavad telemeditsiini lahendused aitavad pehmendada Eestis ja paljudes teistes maades esinevat meedikute põuda. Projekt stimuleerib instituutide vahelist sünergiat (T.J. Seebecki elektroonikainstituut ja arvutitehnika instituut) ning kasvatab TTÜ nähtavust arukate sardvõrksüsteemide teadusvaldkonnas.
"This project aims at designing, developing, and testing hardware/software solutions for distributed, dependable and light-weight embedded network systems supporting the energy-efficient implementation of advanced signal processing and reasoning methods. Tele-healthcare and structural health monitoring applications will drive the research effort. This is highly relevant to both TUT and Estonia; the results can lead to commercial solutions that can tap in the forecasted huge worldwide market; the developped solutions could also help Estonia and other countries face medical staff shortages via tele-healthcare. The project will also stimulate inter-department synergy (T.J. Seebeck Department of Electronics, Department of Computer Engineering) and increase TUT’s visibility in the domain of smart embedded network systems. "
KirjeldusProtsent
Rakendusuuring100,0