See veebileht kasutab küpsiseid kasutaja sessiooni andmete hoidmiseks. Veebilehe kasutamisega nõustute ETISe kasutustingimustega. Loe rohkem
Olen nõus
"Muu" projekt MÕA16127
MÕA16127 "Põhja ja Balti regiooni võrgustiku projekt ristmeedia innovatsiooni ja ajakirjanduse õpetamise tõhustamiseks (1.06.2016−31.05.2017)", Ulrike Rohn, Tallinna Ülikool, Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut.
MÕA16127
Põhja ja Balti regiooni võrgustiku projekt ristmeedia innovatsiooni ja ajakirjanduse õpetamise tõhustamiseks
Connecting the Nordic and Baltic region for achieving excellence in cross-media innovation and journalism education
Connecting the Nordic and Baltic region for achieving excellence in cross-media innovation and journalism education
1.06.2016
31.05.2017
Teadus- ja arendusprojekt
Muu
Nordplus Horizontal 2016
ETIS klassifikaatorAlamvaldkondCERCS klassifikaatorFrascati Manual’i klassifikaatorProtsent
2. Ühiskonnateadused ja kultuur2.14. Kommunikatsiooni- ja infoteadusedS265 Meedia ja kommunikatsiooniteadused5.4. Teised sotsiaalteadused (sotsiaal- ja kultuurantropoloogia, etnoloogia, demograafia, inim-, majandus- ja sotsiaalgeograafia, munitsipaal- ja regionaalplaneering, haldusjuhtimine, õigusteadus, lingvistika, politoloogia, sotsioloogia jne.100,0
AsutusRiikTüüp
Norwegian Centre for International Cooperation in Education - SIU Norra Kuningriik
PerioodSumma
01.06.2016−31.05.201740 000,00 EUR
40 000,00 EUR

Projekti eesmärk on töötada välja sektoritevahelise võrgustiku toel uue ristmeedia innovatsiooni ja ajakirjanduse MA programmi mudeli, mis seob seni eraldiseisvad õppesuundi ning võiks olla aluseks erinevate õppeasutuste/riikide magistriõppekavadele. Arendatav mudel täidab tühikut meediaprofessionaalide ning meediateadlaste akadeemilises hariduses. See peaks üliõpilastele andma vajaliku ettevalmistuse toimetulekuks ristmeedia töökeskkonnas, kus ettevõtlus, innovatiivne mõtlemine ning arusaam muutuvast turusituatioonist on möödapääsmatud.
The aim of the project is to work in a cross-sectoral network that develops a model for a new MA study programme in cross-media innovation and journalism education that spans traditionally separate teaching areas and could be the basis of a MA curriculum in the different institutions/countries. The developed model will fill a gap in higher education for media professionals as well as media scholars. It should prepare students for a cross-media working environment in which entrepreneurship, innovative thinking and an understanding of the changing market environment are crucial.
KirjeldusProtsent
Katse- ja arendustöö100,0
AsutusRollRiikTüüpKommentaar
Aarhus UniversitypartnerTaani Kuningriikülikool
Arcada University of Applied SciencespartnerSoome Vabariikülikool
University of TamperepartnerSoome Vabariikülikool
Vilnius UniversitypartnerLeedu Vabariikülikool