See veebileht kasutab küpsiseid kasutaja sessiooni andmete hoidmiseks. Veebilehe kasutamisega nõustute ETISe kasutustingimustega. Loe rohkem
Olen nõus
"Muu" projekt VY632
VY632 "Kraadiõppe moderniseerimine nii sotsiaalsete kui ka tööstussüsteemide küberturbe ja -töökindluse valdkondades (1.12.2013−30.11.2016)", Jüri Vain, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Infotehnoloogia teaduskond, Arvutiteaduse instituut, Üldinformaatika õppetool.
VY632
Kraadiõppe moderniseerimine nii sotsiaalsete kui ka tööstussüsteemide küberturbe ja -töökindluse valdkondades
Modernization of postgraduate studies on security and resilience for human and industry related domains
Modernization of postgraduate studies on security and resilience for human and industry related domains
1.12.2013
30.11.2016
Teadus- ja arendusprojekt
Muu
välisleping, TEMPUS
ETIS klassifikaatorAlamvaldkondCERCS klassifikaatorFrascati Manual’i klassifikaatorProtsent
4. Loodusteadused ja tehnika4.6. ArvutiteadusedP175 Informaatika, süsteemiteooria1.1. Matemaatika ja arvutiteadus (matemaatika ja teised sellega seotud teadused: arvutiteadus ja sellega seotud teadused (ainult tarkvaraarendus, riistvara arendus kuulub tehnikavaldkonda)100,0
AsutusRiikTüüp
Euroopa Komisjon
PerioodSumma
01.12.2013−30.11.2016653 172,08 EUR
653 172,08 EUR

Projekti eesmärk on toetada Ukraina õppekavade reformi arvutitehnika, tehnoloogia ja tehnoloogia kaubanduse valdkondades. Projekti fookuseks on kraadiõppe moderniseerimine nii sotsiaalsete kui ka tööstussüsteemide küberturbe ja -töökindluse valdkondades. Projekt hõlmab magistri- ja doktoriõppekavade loomist, täiendkoolitusprogramme, rahvusliku küberturbe organisatsiooni loomist ja Ukraina ülikoolide akadeemilise personali ettevalmistamist küberturbe ja -töökindluse alaseks õppe- ning teadustööks.
The project aims at supporting Curricular Reform for Ukraine in the domain ""Computing, Engineering and Engineering Trade"". The special theme of the project is Modernization of Postgraduate Studies on Security and Resilience for Human and Industry Related Domains. That includes development of master and doctoral programmes on Cyber Security and Resilience, developing in-service training programme on Cyber Security and Resilience, establishment of a National Security Alliance (NSA) for training and consultancy in the area of Cyber Security Assessment and Management, and introducing a comprehensive capacity building scheme for involved academic staff of Ukrainean universities.
KirjeldusProtsent
Rakendusuuring30,0
Katse- ja arendustöö70,0