See veebileht kasutab küpsiseid kasutaja sessiooni andmete hoidmiseks. Veebilehe kasutamisega nõustute ETISe kasutustingimustega. Loe rohkem
Olen nõus
"Muu" projekt TKA20033A
TKA20033A "Haridusuuenduse konkursi ning haridusfestivali „iduEdu 2020“ ettevalmistamine ja läbiviimise toetamine (15.02.2020−31.10.2020)", Eve Eisenschmidt, Tallinna Ülikool, Haridusteaduste instituut, Haridusinnovatsiooni keskus.
TKA20033A
Haridusuuenduse konkursi ning haridusfestivali „iduEdu 2020“ ettevalmistamine ja läbiviimise toetamine
Tallinn University expert service for organization of educational festival "IduEdu 2020"
15.02.2020
31.10.2020
Teadus- ja arendusprojekt
Muu
tellimustöö, Tallinna Haridusamet
ETIS klassifikaatorAlamvaldkondCERCS klassifikaatorFrascati Manual’i klassifikaatorProtsent
2. Ühiskonnateadused ja kultuur2.10. KasvatusteadusedS280 Täiskasvanuharidus, elukestev õpe5.3. Haridusteadused100,0
AsutusRiikTüüp
Tallinna Haridusamet
PerioodSumma
15.02.2020−31.10.202029 000,00 EUR
29 000,00 EUR
34 800,00 EUR

Tallinna Ülikooli Haridusteaduste instituudi Haridusinnovatsiooni keskuse üheks eesmärgiks on toetada muutuva õpikäsituse rakendamist haridusasutustest, aidates õppeasutustel analüüsida oma tegevust ning planeerida tõenduspõhiseid arendustegevusi. Tallinna linna algatus tunnustada õppeasutusi, kellel on soov oma haridusuuenduse kogemusi jagada, on kooskõlas ülikooli missiooniga ja ülikoolil on valmisolek toetada haridusasutuste õpetamispraktikate mõtestamist ja levitamist ning pakkuda eksperte erinevatel haridusalastel teemadel. Tallinna Ülikooli poolt pakutav teenus koosneb viiest komponendist: - haridusuuenduse konkursil osalevate haridusasutuste taotluste hindamine ja analüüs; ka konkursitaotluse ülevaatamine - haridusuuenduse konkursil osalevate haridusasutuste külastamine ning intervjueerimine parimate praktikate kaardistamiseks; - haridusfestivaliks „iduEdu“ valmistuvate haridusasutuste nõustamine eesmärgiga toetada muutuva õpikäsituse rakendumist haridusasutustest, aidates koolidel ja lasteaedadel analüüsida oma tegevust ning planeerida tõenduspõhiseid arendustegevusi; - haridusfestivali „iduEdu“ töötubade läbiviimise planeerimine ja toetamine; - haridusfestivalil mitteosalevate, kuid muutuva õpikäsituse rakendumist soovivate haridusasutuste nõustamine ja toetamine ühisseminaride ja töötubade kaudu.
One of the objectives of the University of Tallinn Institute of Educational Sciences is to support implementation of changed approach to learning and teaching in educational institutions, helping schools and kindergartens analyze their activities and plan evidence-based development activities. The aim of the project is to recognize educational institutions that have a desire to share their educational experience and to support the analysis of teaching practices. URL (http://):
KirjeldusProtsent
Katse- ja arendustöö100,0