See veebileht kasutab küpsiseid kasutaja sessiooni andmete hoidmiseks. Veebilehe kasutamisega nõustute ETISe kasutustingimustega. Loe rohkem
Olen nõus
"Muu" projekt TKA18014
TKA18014 "Kümnes rahvusvaheline Kultuuripoliika uuringute konverents (ICCPR 2018) “ Üleilmsed vood ja nende kultuupoliitiline valitsemine: minevik ja tulevik” (1.12.2017−31.10.2018)", Indrek Ibrus, Tallinna Ülikool, Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut.
1.1-5.1/18/149
TKA18014
Kümnes rahvusvaheline Kultuuripoliika uuringute konverents (ICCPR 2018) “ Üleilmsed vood ja nende kultuupoliitiline valitsemine: minevik ja tulevik”
The 10th International Conference on Cultural Policy Research (ICCPR2018)
Kümnes rahvusvaheline Kultuuripoliika uuringute konverents (ICCPR 2018) “ Üleilmsed vood ja nende kultuupoliitiline valitsemine: minevik ja tulevik”
1.12.2017
31.10.2018
Teadus- ja arendusprojekt
Muu
ETIS klassifikaatorAlamvaldkondCERCS klassifikaatorFrascati Manual’i klassifikaatorProtsent
2. Ühiskonnateadused ja kultuur2.11. SotsiaalteadusedS213 Sotsiaalstruktuuride uuringud5.7 Sotsiaal- ja majandusgeograafia100,0
PerioodSumma
01.12.2017−31.10.201830 000,00 EUR
30 000,00 EUR
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus Rahvusvaheliste konverentside toetus

Rahvusvahelise konverentsi teema viitab mitmesuguste tänapäeval uute üleilmsete kultuuriliste hoovuste esilekerkimisele, mis esitavad kaasaegsetele ühiskondadele uusi väljakutseid ning on sestap fookuses ka kultuuripoliitikate kujundamisel. Nende hulgas on muu hulgas nii sunnitud kui vabatahtlik migratsioon, uued globaalsed väärtusahelad kultuuri tootmises aga ka uued kultuuriturismi trajektoorid; samuti uued kultuurisisu vahendamise kanalid, esilekerkivad uued rahvusvahelised võrgustikud ja platvormid, mis lihtsustavad kultuurikontakte; kultuuripraktikate (suur)andmete globaalne turg ning katsed ümber hinnata rahvusvaheliselt jagatud ja üldtunnustatud kultuurilisi väärtusi. Konverentsi eesmärgiks ei ole tegeleda vaid käesoleva ajahetke ja tuleviku strateegiatega, vaid ka kaasaegsete voogude arheoloogia ja ajalooga ning mineviku viisidega sarnaseid väljakutseid erinevates maailma piirkondades kultuuuripoliitiliselt lahendada. Seetõttu on eriline rõhk Ida-Euroopa ning teiste siirdeühiskondade kogemusel.
The theme of ICCPR 2018 is The Cultural Governance of Global Flows: Past and Future. This theme refers to the emergence of complex global flows that present contemporary societies with novel challenges and have high relevance for shaping but also understanding cultural policy in the making worldwide. These include forced as well as unforced migrations; new global divisions in cultural labour; cultural tourism; novel forms of content distribution; emergent international networks and platforms enabling cultural exchange; global trade with (big) data on cultural practices; and attempts of reimagining and re-evaluating shared values, to name some. The conference expects to address not only the present situation and future strategies but invites investigations into the archaeologies and histories of contemporary flows and into past ways of addressing related challenges with cultural policies in different regions of the world. It puts a special emphasis on the experiences in Eastern Europe and other transitional societies.
KirjeldusProtsent
Katse- ja arendustöö100,0