On the long-run neutrality of demand shocks

Chen, Wenjuan; Netsunajev, Aleksei (2016). On the long-run neutrality of demand shocks. Economics Letters, 139, 57–60.10.1016/j.econlet.2015.11.039.
ajakirjaartikkel
Chen, Wenjuan; Netsunajev, Aleksei
  • Inglise
Economics Letters
0165-1765
139
2016
57–60
Ilmunud
1.1. Teadusartiklid, mis on kajastatud Web of Science andmebaasides Science Citation Index Expanded, Social Sciences Citation Index, Arts & Humanities Citation Index ja/või andmebaasis Scopus (v.a. kogumikud)
SCOPUS

Viited terviktekstile

dx.doi.org/10.1016/j.econlet.2015.11.039

Seotud asutused

Lisainfo