Stepanova, A.A.; Trikashnaya, N.V. Abelian and Hamiltonian varieties of groupoids. (English. Russian original) [J] Algebra Logic 50, No. 3, 272-278 (2011); translation from Algebra Logika 50, No. 3, 388-398 (2011). ISSN 0002-5232; ISSN 1573-8302/e

Henno, J. (2012). Stepanova, A.A.; Trikashnaya, N.V. Abelian and Hamiltonian varieties of groupoids. (English. Russian original) [J] Algebra Logic 50, No. 3, 272-278 (2011); translation from Algebra Logika 50, No. 3, 388-398 (2011). ISSN 0002-5232; ISSN 1573-8302/e. Zentralblatt MATH, Zbl 1258.08004 .
ajakirjaartikkel
Henno, J.
  • Inglise
Stepanova, A.A.; Trikashnaya, N.V. Grupoidide Abeli ja Hamiltoni muutkonnad
Zentralblatt MATH
1436-3429
2012
Zbl 1258.08004
Ilmunud
3.3. Spetsiifilised teadusväljaanded (sõnaraamatud, leksikonid, atlased, määrajad, tekstikriitilised väljaanded);

Lisainfo

Zentralblatt MATH