Birget, J.C. Semigroups and one-way functions Int. J. Algebra Comput. 25, No. 1-2, 3-36 (2015).

Henno, J. (2015). Birget, J.C. Semigroups and one-way functions Int. J. Algebra Comput. 25, No. 1-2, 3-36 (2015). Zentralblatt MATH, Zbl 06428148.
ajakirjaartikkel
Henno, J.
  • Inglise
Zentralblatt MATH
2190-3484
2015
Zbl 06428148
Ilmunud
3.3. Spetsiifilised teadusväljaanded (sõnaraamatud, leksikonid, atlased, määrajad, tekstikriitilised väljaanded);

Viited terviktekstile

Lisainfo

Zentralblatt MATH