Gray, R.; Pride, S.J. Homological finiteness properties of monoids, their ideals and maximal subgroups. (English) [J] J. Pure Appl. Algebra 215, No. 12, 3005-3024 (2011). ISSN 0022-4049

Henno, J. (2012). Gray, R.; Pride, S.J. Homological finiteness properties of monoids, their ideals and maximal subgroups. (English) [J] J. Pure Appl. Algebra 215, No. 12, 3005-3024 (2011). ISSN 0022-4049. Zentralblatt MATH, Zbl 1244.20057 .
ajakirjaartikkel
Henno, J.
  • Inglise
Gray, R.; Pride, S.J. Monoidide, nende ideaalide ja maksimaalsete alamrühmade homoloogilise lõplikuse omadused
Zentralblatt MATH
2190-3484
2012
Zbl 1244.20057
Ilmunud
3.3. Spetsiifilised teadusväljaanded (sõnaraamatud, leksikonid, atlased, määrajad, tekstikriitilised väljaanded);

Lisainfo

Zentralblatt MATH