Clarke, G.T.; Monzo, R.A.R. Null extensions of the bicyclic semigroup $\mathcal B$ are inflations of $\mathcal B$. Semigroup Forum 89, No. 3, 582-599 (2014).

Henno, J. (2015). Clarke, G.T.; Monzo, R.A.R. Null extensions of the bicyclic semigroup $\mathcal B$ are inflations of $\mathcal B$. Semigroup Forum 89, No. 3, 582-599 (2014). Zentralblatt MATH, Zbl 06425952.
ajakirjaartikkel
Henno, J.
  • Inglise
Zentralblatt MATH
2190-3484
2015
Zbl 06425952
Ilmunud
3.3. Spetsiifilised teadusväljaanded (sõnaraamatud, leksikonid, atlased, määrajad, tekstikriitilised väljaanded);

Viited terviktekstile

Lisainfo

Zentralblatt MATH