See veebileht kasutab küpsiseid kasutaja sessiooni andmete hoidmiseks. Veebilehe kasutamisega nõustute ETISe kasutustingimustega. Loe rohkem
Olen nõus

PCT/EE2009/000005 "Isolated microorganism strain Lactobacillus plantarum Tensia DSM 21380 as antimicrobial and antihypertensive probiotic, food product and composition comprising said microorganism and use of said microorganism for preparation of antihypertensive medicine and method for suppressing pathogens and non-starter lactobacilli in food product"

Songisepp, E.; Mikelsaar, M.; Rätsep, M.; Zilmer, M.; Zilmer , K.; Üksti, J.; Kõljalg, S. (2009). Isoleeritud mikroorganismi tüvi Lactobacillus plantarum Tensia DSM 21380 kui antimikroobne ja antihüpertensiivne probiotik, toiduprodukt ja Komposition mis sisaldab vastavat mikroorganismi ja selle mikroorganismi kasutus antihüpertensiivse ravimi valmistamiseks ja meetod patogeenide ja mitte-starter laktobatsillide allasurumiseks toiduproduktis. Espacenet, x−x.
muud elektroonilised publikatsioonid
Songisepp, E.; Mikelsaar, M.; Rätsep, M.; Zilmer, M.; Zilmer , K.; Üksti, J.; Kõljalg, S.
  • Inglise
Isoleeritud mikroorganismi tüvi Lactobacillus plantarum Tensia DSM 21380 kui antimikroobne ja antihüpertensiivne probiotik, toiduprodukt ja Komposition mis sisaldab vastavat mikroorganismi ja selle mikroorganismi kasutus antihüpertensiivse ravimi valmistamiseks ja meetod patogeenide ja mitte-starter laktobatsillide allasurumiseks toiduproduktis.
Espacenet
WO2009138091
2009
xx
Ilmunud
6.7. Muu loome