See veebileht kasutab küpsiseid kasutaja sessiooni andmete hoidmiseks. Veebilehe kasutamisega nõustute ETISe kasutustingimustega. Loe rohkem
Olen nõus

Saaremaa rahvamuusikat ja kombeid. Kogunud ja koostanud Ingrid Rüütel. CD, DVD ja tekstivihik. Helisalvestusi Eesti Rahvaluule Arhiivist 8. Helisalvestusi Eesti Rahvaluule Arhiivist 8. CD: Saarlaste lauluvara 20. sajandi alguses. DVD: Saaremaa laule, tantse ja kombeid.

Rüütel, Ingrid. (2014). Saaremaa rahvamuusikat ja kombeid. Kogunud ja koostanud Ingrid Rüütel. CD, DVD ja tekstivihik. Helisalvestusi Eesti Rahvaluule Arhiivist 8. Helisalvestusi Eesti Rahvaluule Arhiivist 8. CD: Saarlaste lauluvara 20. sajandi alguses. DVD: Saaremaa laule, tantse ja kombeid. Janika Oras (Toim.). .. Eesti Kirjandusmuuseum.
muud
Rüütel, Ingrid.
  • Eesti
  • Inglise
Traditional Music and Customs of Saaremaa. Collected and compiled by Ingrid Rüütel. CD, DVD and textbook. Recordings from the Estonian Folklore Archives 8. CD: Songlore of Saaremaa islanders in the early 20th century. DVD: Traditional songs, dances and customs of Saaremaa.
Eesti Kirjandusmuuseumi Eesti Rahvaluule ARhiiv
Janika Oras
Eesti Kirjandusmuuseum
2014
Ilmunud
4.2. Teiste teadusväljaannete toimetamine, mis ei kuulu kategooriasse 4.1, aga mille väljaandnud kirjastus on akadeemiliselt piisavalt tuntud
Teadmata

Viited terviktekstile

Seotud asutused