Kambites, Mark. On uniform decision problems and abstract properties of small overlap monoids. (English) [J] Int. J. Algebra Comput. 21, No. 1-2, 217-233 (2011). ISSN 0218-1967

Henno, J. (2012). Kambites, Mark. On uniform decision problems and abstract properties of small overlap monoids. (English) [J] Int. J. Algebra Comput. 21, No. 1-2, 217-233 (2011). ISSN 0218-1967. Zentralblatt MATH, Zbl 1237.20054 .
ajakirjaartikkel
Henno, J.
  • Inglise
Kambites, Mark Väikeste kattuvate monoidide abstraktsed omadused ja uniformsed lahenduvusprobleemid
Zentralblatt MATH
2190-3484
2012
Zbl 1237.20054
Ilmunud
3.3. Spetsiifilised teadusväljaanded (sõnaraamatud, leksikonid, atlased, määrajad, tekstikriitilised väljaanded);

Lisainfo

Zentralblatt MATH