Qiu, Shuming; Hartmann, Miklós; Guo, Xiaojiang. Almost factorizable IC quasi-adequate semigroups. (English) [J] Commun. Algebra 39, No. 5, 1796-1808 (2011). ISSN 0092-7872; ISSN 1532-4125/e

Henno, J. (2012). Qiu, Shuming; Hartmann, Miklós; Guo, Xiaojiang. Almost factorizable IC quasi-adequate semigroups. (English) [J] Commun. Algebra 39, No. 5, 1796-1808 (2011). ISSN 0092-7872; ISSN 1532-4125/e. Zentralblatt MATH, Zbl 1242.20066 .
ajakirjaartikkel
Henno, J.
  • Inglise
Qiu, Shuming; Hartmann, Miklós; Guo, Xiaojiang Peaaegu faktoriseeritavad IC kvaasi-adekvaatsed poolrühmad
Zentralblatt MATH
2190-3484
2012
Zbl 1242.20066
Ilmunud
3.3. Spetsiifilised teadusväljaanded (sõnaraamatud, leksikonid, atlased, määrajad, tekstikriitilised väljaanded);

Lisainfo

Zentralblatt MATH