Jones, Peter R. Varieties of left restriction semigroups. J. Aust. Math. Soc. 105, No. 2, 173-200 (2018).

Henno, Jaak [Reviewer] (2018). Jones, Peter R. Varieties of left restriction semigroups. J. Aust. Math. Soc. 105, No. 2, 173-200 (2018). Zentralblatt MATH, Zbl 06963384.
ajakirjaartikkel
Henno, Jaak [Reviewer]
  • Inglise
Zentralblatt MATH
2190-3484
Zbl 06963384
2018
Ilmunud
3.3. Spetsiifilised teadusväljaanded (sõnaraamatud, leksikonid, atlased, määrajad, tekstikriitilised väljaanded);

Viited terviktekstile

Lisainfo

Zentralblatt MATH